Online töömess „IT, sales and engineering – Work In Estonia“

28.03.2018

Oled valmis värbama välisspetsialiste?

Osale online värbamisüritusel „IT, sales and engineering – Work In Estonia“
28.03.2018

Work In Estonia ja EURES Eesti kutsuvad Eesti ettevõtteid osalema online töömessil , et leida välisspetsialiste IT, müügi või inseneri erialadelt.

Online-messi formaat võimaldab spetsialistidel ligipääsu tööpakkumisele igast maailma punktist ning annab võimaluse tööandjatel suhelda kandidaatidega ja veenduda nende sobivuses töökohale. Messi ajal toimuvad lühi-intervjuud eelvaliku läbinud kandidaatidega ning vastatakse tööotsijate päringutele, samas antakse ka ülevaade Eestisse elama asumise, elamise ja töötamise tingimustest.

Osalemine on kõigile tasuta!


Värbamisüritust reklaamitakse EURES võrgustiku kaudu kõigis Euroopa liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna riikides. Lisaks on viiakse läbi ka sotsiaalmeediakampaania EL riikidest Portugalis, Itaalias, Sloveenias, Bulgaarias, Ungaris ja Lätis ning väljaspoolt EL Türgi, Gruusia ja Ukraina spetsialistidele seas.
Varasematele aastate kogemusele tuginedes otsivad messil uusi väljakutseid kõrgharidusega Euroopa tööotsijad vanuses 25-34a. – ca 70% kõigist külastajatest. Samuti aga ka tööotsijad Aasiast, Indiast jt riikidest.

Online mess toimub European Jobdays platvormil, kus toimub ka registreerimine: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/it-sales-and-engineering-%E2%80%93-work-estonia 

Messi korralduskontakt:
Jaanus Valdmaa
EURES peaspetsialist
Jaanus.valdmaa@tootukassa.ee
+372 518 3521

 

 


 

Copyright © 2004 - 2018 EURES Eesti|Kõik õigused reserveeritud|Teave: eures at tootukassa dot ee