EURES online töömess Work in Estonia

16.11.2018 - 16.11.2018

EURES kutsub ettevõtteid osalema juba viiendat korda toimuvale online töömessile – Work in Estonia. Mess on suunatud Eesti ettevõtetele, kes tahavad ja on valmis värbama töötajaid välismaalt. Online mess toimub veebiplatvormil www.europeanjobdays.eu, eeldab osalemiseks vaid arvuti ja interneti olemasolu ning valmisolekut messi toimumise ajal mõned tunnid arvutis huvilistega suhelda.

EURES online messi toimumisgraafikKuidas online mess toimub?

Online messi formaat on sarnane tavalisele karjäärimessile, kuid kõik toimub internetis. Mess kestab neli tundi ning selle keskmes on eelnevalt kokkulepitud lühi-intervjuud sobivate kandidaatidega. Intervjuu toimub messiplatvormil, ettevõtte initsiatiivil ning seda on lihtne määrata ja läbi viia. Samuti on kandidaatidel võimalik ettevõtetega ilma broneeringuta otse suhelda ning uurida korraldajatelt jt osavõtvatelt asutustelt Eestis elamise ja töötamise kohta.

Tööotsijatena võtavad messilt osa inimesed üle maailma, kellel on huvi Eestis töötada – enamus kõrgharitud ning kindla valdkonna töökogemusega spetsialistid, aga ka lihttöö otsijad. Osavõtt on kõigile tasuta ja avatud. Ürituse tulemuse ettevõtte jaoks määrab ära messile eelneval ajal sobivate kandidaatidega lühiintervjuude kokkuleppimine. Messi tulemusena on ettevõttel nimekiri konkreetsele töökohale sobivatest kandidaatidest, kellega on läbi viidud eelintervjuud ning keda edasisse värbamisprotsessi kaasata.

Kuidas osaleda?

Osaleda saab registreerudes järgneval lingil https://www.europeanjobdays.eu/en/events/work-estonia-0 ning laadida üles inglisekeelsed töökuulutused. Samuti tuleb täita platvormil enda ettevõtet tutvustava profiil, kuhu on soovi korral võimalik lisada ka videosid, linke jms.

Osalemine on tasuta.

Küsimuste korral kirjutage jaanus dot valdmaa at tootukassa dot ee või helistage +372 51 83 521.

Messil osalemise juhend (.pdf / 752kB)

Copyright © 2004 - 2018 EURES Eesti|Kõik õigused reserveeritud|Teave: eures at tootukassa dot ee